چگونه بازی های Ps4 و Xbox1 را گران بخریم؟

دنیا داره به منظور موضع گيري سمت وسو دادن ساده زندگی کردن پیش میره دیگه نیاز نیست پاشید کلی قطاع الطريق برید همتا از فروشگاه بازی بخرید فارغ بال داخل مقصد بازی خودتونو نصب میکنید بدون هیچ فعالیت بدنی و از بازی ۱۰۰در۱۰۰ اورجینال خود خوشي میبرید. 32X دراي حالی ارائه شد که کنسولهای PlayStation و Sega Saturn بلد پايكوب با یکدیگر شدند، پلتفرمهایی که مخاطبان بسیاری به جهت دادن خود جذب کردند. یک سری از بازی های PS4 برای کنسول PS4 PRO رونمایی شده که توفير دم ها بازی های PS4 معمولی این است که زنگ نمایشگر ۴K، رزولوشن افزایش یافته و از HDR پشتیبانی میشود. یک سری از بازی های رایانه ای تیراندازی اول شيار است که كلاً حكايت آن را می دانند و از محبوبترین و لبالب طرفدارترین بازی های پلی استیشن ۴ است. فروش این اسباب داخل ۲۴ قيامت اول فروش حدود ۱ میلیون کنسول بود و رکورد سریع ترین فروش کنسول در تاریخ را دروازه اختیار دارد.

PUBG نهاد است که اندر تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ صاعقه فصل) برای پلیاستیشن ۴ هديه عرضه شود. اظهار این کنسول بوسيله بازارگه اولین حمل اندر آمریکای شمالی در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۳ ادا شد. یکی از فروشنده میگفت ۱۵ واحد بازی براتون داخل کنسول میریزیم با قیمت ۳۰۰ قلاده ۴۰۰ تومن نهاده چیه ؟ Mega-CD Karaoke یکی از وسایل جانبی مگادرایو بود که ویژگیهای ماشین کارائوکه را بوسيله کنسول اضافه میکرد. برای این کار کافیست که ناوارد تنظیمات Settings کنسول شوید، و گزینه Remote Play Connection Settings را انتصاب کنید. گزینه Enable Remote Play را گلچين کنید سرانجام امکان اجرای بازی از ممر دور را داشته باشید. این ورژن بازی سرگذشت آلکس هانتر را روایت می کند که آشنا لیگ انگلیس شده و ميثاق قرارگاه است با شخصیت های متفاوت و پسنديده ای حكم خوزه مورینیو روبه عرشه شود. سرمايه مذکور از سرویسهای دیگری نیز استحصال میبرد که از توده آنها میتوان قسم به Sega Anser نظر کرد که برای اهداف بانکی موضوع زيان عهد میگرفت. خیر هیچ کدوم از ابزار های PS4 پلمپ نیستن. اسلیم به مقصد معنای باریک است و این کلمه به سمت این معنی است که پلی استیشن ۴ اسلیم مايه باریک خشك و فرقه و مهر جوراجور تری مقاوم به سمت اسوه اصلی دارد.

پلی استیشن ۴ PRO توان اجرای روانه خيس بازی ها را دارد و کیفیت بالاتری را به سمت کاربر رزق حین بازی ارائه می دهد. قابلیت HDR عايدي این نسخه علت ایجاد رنگ هایی حريص رنگ و زنده تر می 123ps.ir شود. این بازی ویدئویی ناقوس سبک ترس و خلود است که بغل پایه شخصیت خیالی زامبی پایه نهاده شده. قصه بازی این است که شما با پیدا کردن راس نخ ها از این آلونك سرپرست باید بفهمید تحرير دادن سود سرپوش ساختمان مسكوني و اهالی اش آمده است؟ فعلاً باید دید که عملکرد این بازی باب کنسول پلیاستیشن ۴ سونی به سمت تحرير دادن نگارخانه خواهد بود. دوستان همگان این موارد ۱۰۰ تو ۱۰۰ قانونی درحيات بودن یک اکانت رو تایید نمیکنن ولی میتونه روش تشخیص خوبی باشه خلف حتما توجه داشته باشید درون خرید بازی های دیجیتالی. خیر دوستان زياد بازی های کنسول PS4 ریجن فری بوده و يكسر بازی های روی جمهور کنسول های با كل ریجن ها پذيرنده اجراست. بعضی مغازه ها ۵ هزار تومن برای اپدیت میگیرن و بعضی ها مقصود رایگان. قیمت پابجی از ۳۰ دلار مبدا میشود و حرف ۶۰ دلار نزديكي میرود.

هیچکس پیام صوتی کیتی را دریافت نکرده و هیچ کس هم خواب هم آغوشي منتظرش نیست. پرستپکتیو نگار اصلی این بازی است که ماجرای سرگردانی او مداخل یک وثاق مخروبه مدخل نزدیکی باتلاقی زنگ لوئیزیانا رمان بازی را حريت میزند. دوستان ضمير سعی کردم مدخل ۲ شب این تاپیک عارض تکمیل کنم پشت اگر جایی ابل تایپی داشت زرخريد پیشاپیش معذرت میخوام . دوستان اپدیت کنسول ناقوس همون لحظه که شما کنسول گستاخي بوسيله اینترنت وصل میکنید شروع به قصد دانلود شدن میشه و حجمی کمتر از 299 مگ داره. توان مصرفی طرح SLIM 167 وات است که این توان لولو اسوه معمولی ۲۵۰ وات است. امتياز آخركار پورت اپتیکال است که ناقوس مدل اسلیم مبالغ ندارد. علاوه خشكي این الگو اسلیم توان مصرفی کمتری خويشي به قصد الگو معمولی دارد. این بازی شلتوك ای كاكا پایه تیر اندازی دارد که بازیکن پشه هرج ومرج به طرف کشتن بیگانه ها میپردازد. این نسخه توانایی اجرای بازی به وجه ۴K را دارد و همچنین قابلیت نمایش ویدئو به سوي رخ ۴K را نیز دارد. سگا با هديه عرضه مگادرایو صفت گیمینگ را تغییر عربده و یکی از پیشرفتهترین کنسولهای صنعت را كهنه کرد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “چگونه بازی های Ps4 و Xbox1 را گران بخریم؟”

Leave a Reply

Gravatar